Drukarka fiskalna DEON

Pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych.
Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie,
odpornej na uderzenia, dedykowana dla osób prowadzących przenośną sprzedaż z użyciem komputera,
laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Jej funkcjonalność dorównuje najdroższym drukarkom fiskalnym. Oprócz wydruków fiskalnych pozwala na emisję wydruków niefiskalnych o dowolnej treści,
w tym również grafiki.
Każdy z wydruków może posiadać logo graficzne w nagłówku oraz stopce.
Oprócz paragonów (również z NIP nabywcy), drukarka umożliwia wydawanie faktur VAT.

Drukarka fiskalna BONO

Nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu dedykowana
do małych i średnich punktów handlowych,
gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym
uzupełnieniem stanowiska sprzedaży. Drukarka posiada dwa wyświetlacze graficzne LCD – jeden dla operatora,
drugi dla klienta – na których bardzo precyzyjnie wyświetla nazwy sprzedawanych towarów
i usług lub komunikaty komentujące pracę drukarki.
60-cio metrowa rolka papieru pozwala na długą nieprzerwaną pracę.
Dowolne wydruki niefiskalne, również z grafiką, logo graficzne w nagłówku i stopce,
faktury VAT, NIP nabywcy na paragonie – to możliwości drukarki,
na które warto zwrócić uwagę.

bono_front

Drukarka fiskalna DELIO

delioprimee_900px_0

Wysokiej klasy, szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna z bardzo trwałym mechanizmem drukującym zapewni sprawną pacę przez długie lata. Jej parametry, funkcjonalność oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują DELIO PRIME E pośród drukarek o najwyższym standardzie. Drukarka fiskalna DELIO PRIME E z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera. Karta SD na której zapisywana jest elektroniczna kopia wydruków wystarczy na okres pracy drukarki. Jak każda drukarka marki Novitus, również Delio Prime E pozwala na wydruk dowolnych wydruków niefiskalnych, faktur VAT, NIP nabywcy na paragonie, personalizacji wydruków logiem graficznym w nagłówku oraz stopce paragonu.

Drukarka fiskalna HD E (demon prędkości)

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne – np. filmy reklamowe. Drukarka może występowac w wersji ze zintegrowanym wyświetlaczem lub wyświetlaczem wolnostojącym, podłączanym przewodem o długości do 1,25 m. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. Pozwala na drukowanie faktur VAT. W standardzie posiada profesjonalny obcinacz papieru.

Oprócz wszystkich funkcjonalności znanych z innych modeli drukarek marki Novitus, HD E pozwala na połączenie z komputerem za pomocą sieci Ethernet. Umożliwia programowanie i jej konfigurację poprzez przeglądarkę internetową.
Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole Novitus XML.

Po roku obecności na rynku oferujemy Państwu nową odsłonę Drukakri Novitus HD E – spełniającej najnowsze wymagania Rozporządzeń Ministra Finansów z 14 marca 2013 oraz Ministra Gospodarki z 27 sierpnia 2013.

hd_e_1_0
Close Menu