Wdrażamy oraz utrzymujemy w ruchu oprogramowanie do prowadzenia działalności gospodarczej firm
InsERT oraz COMARCH

Tworzymy także własne dodatki do Subiekta GT w postaci zestawień dla specyficznych potrzeb konkretnych firm.

Mamy także w ofercie własny program :
Generator Kodów Kreskowych – dla Subiekta GT , ze specjalnymi funkcjami ułatwiającymi wdrożenie i zarządzanie kodami kreskowymi w firmie.

InsERTSubiekt GT oraz Subiekt nexo - system sprzedaży dla małych i średnich firm. Obsługa wszelkich dokumentów występujących w obrocie i produkcji towarów i usług. Łatwa integracja ze sklepami internetowymi. Używany w setkach tysięcy firm w naszym kraju.

Rachmistrz GT oraz Rachmistrz nexo - system do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego.

Rewizor GT oraz Rewizor nexo - system finansowo-księgowy do prowadzenia pełnej księgowości.


COMARCH

OPTIMA ERP - Comarch ERP Optima to jeden z najpopularniejszych w Polsce programów stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem księgowym wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym ( instalacja na komputerze lub w sieci firmowej) oraz w modelu usługowym ( w chmurze COMARCH) , dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami